A kultúra és a közösségek kisvárosa

Ön itt áll: forummartini.martonvasar.hu

GYŐZELEM AZ ELSŐ HAZAI BAJNOKI MÉRKŐZÉSEN

Február 24-én a Martonvásári KSE női felnőt kézilabdacsapata az FKC Senior csapatát fogadta a martonvásári Tóth Iván Sportcsarnokban.

A mérkőzésnek abból a szempontból kiemelt szerepe volt. hogy csapatunknak esélye maradjon kiharcolni a felsőházi rájátszásban való folytatást. Csapatunk a hazai közönség szurkolásának köszönhetően is sikeresen vette az akadályt és már a félidőben 5 gólos, 14-9-es előnyt tudott kialakítani. Amit a második félidőben is meg tudott tartani (26-21) begyűjtve a fontos 2 pontot. Ezt követően március 3-án, idegenben ismét fontos mérkőzésre került sor, ezúttal a Holler UNFC Dunaföldvárral szemben, de csapatunk ezt az akadályt is sikerrel vette és végül 22-23-as győzelemmel zsebelte be az újabb fontos 2 pontot. Így összességében női csapatunk előtt már csupán egy mérkőzés van az alapszakaszban, ahol eldől, hogy lányaink az alsó vagy felsőházban folytathatják tavasszal.